הרשמה לקבלנים

עבודות גבס מחירים

עבודות גבס מחירים

עבודות גבס הן טרנד לוהט בזירת העיצוב, ונראה שהן לא הולכות להיעלם בקרוב. היתרונות של עבודות אלה ידועות מראש, הרי מדובר בחומר זול ביחס לבנייה המסורתית, המאפשרות חלוקת חללים, הנמכות תקרות, בניית נישות, מדפים והרשימה עוד ארוכה. היתרונות הרבים של חומר הגבס בהחלט מסבירים את הפופולריות שלו. אז אם גם אתם מתלבטים אם לבצע עבודות גבס בביתכם, קראו את היתרונות הרבים של עבודות עם חומר הגבס.

עבודות גבס – כל היתרונות

עבודה מהירה מאוד – אם נשווה את עבודות הגבס לעבודות בטון הנפוצות בבנייה המסורתית, נראה כי זמני העבודה קצרים בהרבה. אם תרצו לחלק חדר לשניים, או לבצע מחיצה חלקית בין חלל הסלון למטבח, תוכלו תוך יום או יומיים לסיים את השיפוץ.

חומר גמיש – חומר הגבס גמיש מאוד, ולכן ניתן לבנות ממנו מגוון רב של יצירות, כולל גימורים מיוחדים, עגולים, אסימטריים ועוד. על ידי עבודות גבס תוכלו לבנות כל שתרצו, החל ממזנונים מפוארים, ספריה שלמה עם מדפים, כוורות, נישות דקורטיביות, ויטרינות ועוד.

חומר מבודד רעשים – לוחות הגבס החדשניים מכילים חומרים המבודדים רעשים וחום, משום שהם מכילים צמר סלעים וצמר זכוכית. אין ספק שפרמטרים אלה מאפשרים בקלות לחצות חללים בעלויות נמוכות וליהנות מכל העולמות.

נוח לצביעה ועיצוב – משום שקירות גבס מגיעים כלוחות חלקים, ניתן לצבוע אותם בקלות רבה בכל צבע רצוי ולהגיע לרמת גימור גבוהה בהרבה ביחס לבנייה המסורתית. כמו כן, ניתן לשלב על הגבס צורות וצבעים מיוחדים, וליצור קיר  דקורטיבי מיוחד בחלל.

חומר זול – אם מדברים על עבודות גבס מחירים, נראה כי מדובר על מחיר זול בהרבה מהבנייה המסורתית, כך שהתמורה לכסף היא בהחלט משתלמת ביותר. כמו כן, לוחות הגבס קלים מאוד, ולכן קבלני גבס אינם זקוקים למשאיות גדולות ומתקני הרמה כדי לעלות את הלוחות, כך שהעלויות הרבה יותר נמוכות גם הגלל פרמטר זה.

עבודה שאינה מלכלכת – עבודות גבס אינן מלכלכות ביחס לעבודות בטון, כך שתוכלו לסיים את העבודה במהירות ללא לכלוך מסיבי ואבק.

מחפשים קבלנים המתמחים בעבודות גבס? הגעתם למקום הנכון! קבוצת המומחים מאפשרת לכם לקבל עד 5 הצעות מחיר במערכת מקבלני גבס מקצועיים שנבחרו בקפידה. נותר לכם למלא את פרטי השיפוץ, לקבל הצעות מחיר ולבחור אם מי ברצונכם להתקדם.


SMS phone confirmation
הזנת קוד אימות
מערך אבטחה דו שלבי למערכת
ORDER #0 ORDER #1 ORDER #4 צריכים עזרה?
צריכים עזרה?
שלח\י הודעה
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
התקשר\י אלינו 072-390-2704
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
terms-popup-trigger