הרשמה לקבלנים

מחירון אינסטלציה

מחירון אינסטלציה

קבוצת המומחים מאפשרת לכם לקבל מחירון אינסטלציה המבוסס על מחקר והשתתפות בעלי מקצוע מגוונים, כמו גם על המחירים ששילמו בפועל לקוחות אשר קיבלו שירותי  אינסטלציה שונים. המחירון יכול לסייע רבות לאנשים המעוניינים לשדרג את מערכת האינסטלציה בביתם, סתימות בסדרי גודל שונים, החלפת אביזרי אינסטלציה, או ללקוחות הזקוקים לשירותים מגוונים נוספים הניתנים על ידי בעלי המקצוע.

הכירו את השירותים פופולריים של קבלני אינסטלציה

איתור נזילות – את עבודה זו מבצעים על ידי גלאי מקצוע שיודע לאתר את מקום הנזילה, וכך למנוע שבירת קירות שלא לצורך. ישנם שני מקרים בהם מבצעים איתור נזילות – במקרה של נזילה או כתם עובש הנגרם כתוצאה מנזילת מים בקירות, או כאשר מבצעים בדק בית טרם רכישת דירה.

פתיחת סתימות – זוהי אחת העבודות המבוקשות יותר אצל אינסטלטורים, שהרי בחלוף השנים הכיורים בבית או השירותים, כמו גם צנרות הביוב נסתמים עקב לכלוך מצטבר. עבודה זו נעשית על ידי ציוד מקצועי המחזיקים אינסטלטורים המומחים בפתיחת סתימות, ולעיתים גם על ידי משאבות ביוב מתקדמות.

התקנת כלים סניטרים – אנשי אינסטלציה מעניקים שירות התקנת כלים סניטריים, שהיא חלק משדרוג הכיורים, האמבטיה, השירותים וכו'. כאשר עבודת ההתקנה נעשית על ידי אינסטלטור, היא תעשה ברמה הגבוהה ביותר, ולכן כחלק מתהליך שיפוץ הבית אנשים מעדיפים שרק אינסטלטור יתקין להם את הכלים הסניטרים בביתם בצורה מקצועית.

תיקון ניאגרה – כיום ישנם סוגים שונים של ניאגרות, חלקן גלויות הנחשבות לישנות יותר, וחלקן סמויות הנחשבות לטובות ביותר. התיקון נעשה כאשר המים אינם יורדים, המצוף תקוע, כשקיימת נזילת מים בשירותים ועוד. במידה ומדובר בניאגרה סמויה, חשוב מאוד להזמין רק בעל מקצוע המתמחה בתיקון ניאגרות סמויות, שכן מדובר בהתמחות ספציפית.

החלפת צנרת – החלפת צנרת היא אחד השירותים הנפוצים אצל אינסטלטורים, שהרי צנרת ישנה עלולה לגרום לבעיות שונות כמו נזילות ופיצוצים. בתים אשר נבנו טרם שנות ה-90, סביר להניח כי מותקן בהם צנרת ממתכת, ולכן רבים מחליפים אותה לצנרת פלסטיק הנחשבת לאיכותית יותר.

אלה כמובן רק חלק מעבודתם של אינסטלטורים, מובן שישנם עוד מקרים נוספים, חלקם אף מוגדרים כמקרי חירום כמו פיצוץ בצנרת, ביוב שעולה על גדותיו וכו'. כדי לאמוד את עלויות העבודות השונות, הכנו עבורכם מחירון אינסטלציה, פשוט להיכנס ולבדוק.


SMS phone confirmation
הזנת קוד אימות
מערך אבטחה דו שלבי למערכת
ORDER #0 ORDER #1 ORDER #4 צריכים עזרה?
צריכים עזרה?
שלח\י הודעה
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
התקשר\י אלינו 072-390-2704
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
terms-popup-trigger