הרשמה לקבלנים

צביעת דירה מחיר ובחירת צבעים לצביעת הבית

צביעת דירה מחיר ובחירת צבעים לצביעת הבית

צביעת דירה היא לא עניין של מה בכך, וזאת לאור גווני הצבע הקיימים בשוק, כמו גם האפשרויות העומדות לרשותנו מבחינת מרקמי הצבע, המרכיבים שלו, צבעים רחיצים, שילובי צבעים ועוד. מסיבות אלה, חשוב מאוד לבחור את הצבעים הנכונים וכמובן להיעזר בבעל מקצוע שיסייע לכם להגיע לרמת צביעה מדויקת, ובכן יסייע גם בבחירת הצבעים המתאימים לאופי ביתכם.

כיום צבעים וסיידים נחשבים ללא פחות ממעצבים, משום שמלבד פעולת צביעת הבית, הם יוכלו לסייע לכם לבחור את הצבעים הנכונים שיקנו לכם את האופי העיצובי הרצוי. מלבד זאת, על הסיידים להכין את הקיר לצביעה, אם זה מבחינת סגירת חורים על ידי חומרים ייעודיים, שיוף הקיר והכנתו בצורה מקצועית לצביעה. לפני שנדבר על תהליך צביעת דירה מחיר, וכיצד מחושבים העלויות של עבודתם של הצבעים וכו', נסביר לכם כיצד בוחרים צבעים נכונים לצביעת הבית.

צביעת דירה מחיר ובחירת צבעים לצביעת הבית

איך בוחרים צבע לצביעת דירה ממניפת הצבעים?

כולנו מכירים את מניפת הצבעים המופיעה בכל חנות צבע, אותה מניפה המכילה כמות בלתי נגמרת של צבעים לבחירה, כאשר אנו עומדים חסרי אונים מולה ומנסים לבחור את הגוון המדויק. לא פעם גם אנשים חזרו לביתם לאחר בחירת צבע מסוים, ואז גילו שהצבע כהה יותר ביחס למה שהופיע על המניפה. אז בואו נראה כיצד בוחרים צבעים בצורה נכונה:

חשוב להבין שהסדר של הצבעים בסיסי, כלומר  גוונים בהירים, ואז חלוקה פנימית של צבעים שיש להתייחס אליהם. כדי לאבחן גוון בהיר, יהיה עליכם להיעזר בגוון הכהה יותר באותו מדרג, ואז להגיע לגוון הבהיר יותר, כלומר הגוון הכהה משפיע על הגוון הבהיר המופיע למעלה. בצורה זו תוכלו לבחור את הגוונים הלבנים הנחשבים לקשים יותר לבחירה. חשוב גם להבין שהצבעים הבסיסים הקיימים על הקיר אף הם יכולים להשפיע על הגוון המתקבל, ולכן ההמלצה היא למרוח שכבה לבנה (במידה ומדובר על קיר הצבוע בגוון כהה). דבר נוסף שיכול להשפיע על הצבע, הוא התאורה בחנות, ולכן כדאי להסתכל על הגוון הרצוי באור יום טבעי.

צביעת דירה מחיר ובחירת צבעים לצביעת הבית

צביעת דירה – מחיר, כמה זה עולה לנו?

עליות צביעת הדירה משתנות בהתאם לכמה פרמטרים: גודל הדירה שברצונכם לצבוע, מצב הקירות בדירה מבחינת סדקים ועובש, גוון הצבע הקיים בדירה והגוון אליו תרצו להגיע, אפקטים של צבע הרצויים, סוג הצבע הנבחר (רחיץ וכו'), כמות החדרים בדירה ועוד. כל אלה יכולים להשפיע על מחיר הצביעה.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לצביעת הדירה? קבוצת המומחים מאפשרת לכם לקבל 5 הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובחרים, כך שתוכלו להזין את הנתונים במערכת ולקבל הצעות מחיר משתלמות במיוחד!


SMS phone confirmation
הזנת קוד אימות
מערך אבטחה דו שלבי למערכת
ORDER #0 ORDER #1 ORDER #4 צריכים עזרה?
צריכים עזרה?
שלח\י הודעה
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
התקשר\י אלינו 072-390-2704
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
terms-popup-trigger