הרשמה לקבלנים

מהו מחירון שיפוצים ועד כמה הוא יעיל לפני ביצוע שיפוץ?

מהו מחירון שיפוצים ועד כמה הוא יעיל לפני ביצוע שיפוץ?

מתכננים לשפץ את הבית מן היסוד? אולי לשפץ את האמבטיה או את המטבח? אל תתחילו בתהליך לפני צפייה במחירון השיפוצים שלנו! המחירון מורכב מכל הגורמים הרלוונטיים לעבודות השיפוצים, כמו גם מכל סוגי השיפוצים, משיפוץ יסודי ועד עבודות שיפוץ קטנות כמו עבודות גבס, שיפוץ חדרים רטובים, שדרוג מטבחים, הדבקת אריחי קרמיקה, החלפת ריצוף, הוספת יחידות דיור ועוד.

מחירון שיפוצים מאפשר לכם לאמוד את עלות השיפוץ מבעוד מועד. רק נציין כי תהליך השיפוץ מלווה באי וודאות רבה לגבי העלויות, שכן ידוע כי רבים מתחילים בתהליך על פי תקציב מסוים שהם צפו, ולבסוף מסיימים עם הלוואה שלקחו בהמשך, וזאת לאור חישובים מוטעים. זו הסיבה שהחלטנו להביא בפניכם מחירון שיפוצים, כך שתוכלו להיערך בהתאם.

אין זה עובד?

מחירון השיפוצים מאפשר לכם לאתר את סוג העבודה שתרצו בקלות רבה, על פי אופי העבודה, החומרים הדרושים, גודל המקום ועוד. על ידי בחירת סוג העבודה, תוכלו לקבל מחיר משוער, ולאחר מכן למלא את פרטי השיפוץ במערכת שלנו ולקבל עד 5 הצעות מחיר מבעלי המקצוע הרלוונטיים לשיפוץ.

מהו מחירון שיפוצים ועד כמה הוא יעיל לפני ביצוע שיפוץ?

איך למעשה משלמים לקבלן שיפוצים?

אחרי שבחנתם את מחירון השיפוץ, התרשמתם מהצעות המחיר שניתנו לכם מבעלי המקצוע, בחנתם כמה נותני שירות, עכשיו הגיעה השאלה הבאה – כיצד משלמים לקבלן השיפוצים? התשובה היא אינה חד משמעית, שהרי לכל קבלן יש שיטות עבודה משלו, ולכן העניין תלוי בחוזה שסגרתם מולו. לרוב, קבלן שיפוצים יבקש מקדמה על החשבון על מנת להיערך לשיפוץ מבחינת כוח אדם ורכישת החומרים הדרושים לביצוע השיפוץ. כאשר מדובר בעבודות שיפוצים מורכבות, לרוב תתבקשו לשלם סכום ביניים כאשר בוצעה מחצית מהעבודה. יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור דבר אחד – מה שלא כתוב, אינו קיים, ולכן חשוב לוודא שכל הדברים שסוכמו בעת הפגישה אכן נמצאים בחוזה באופן מקיף וברור.

דבר נוסף שחשוב לדעת, בעולם השיפוצים נהוג לשלם במזומן לבעלי המקצוע, ולכן חשוב מאוד לתעד כל סכום שהועבר לקבלן השיפוצים, שהרי הכספים שהנכם מעבירים לקבלן במזומן, אינם רשומים בשום מקום (ביחס להעברה בנקאית המתועדת), ולכן חשוב מאוד להתעקש ולבקש תיעוד על כל תשלום שהועבר לקבלן, אם זה בחוזה או קבלת חשבונית וקבלה על כל חלק מהסכום שהועבר בשלבי העבודה השונים. רק בדרך זו תוכלו לחסוך עגמת נפש בעת תהליך השיפוץ ולעבור את התהליך בראש שקט.


SMS phone confirmation
הזנת קוד אימות
מערך אבטחה דו שלבי למערכת
ORDER #0 ORDER #1 ORDER #4 צריכים עזרה?
צריכים עזרה?
שלח\י הודעה
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
התקשר\י אלינו 072-390-2704
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
terms-popup-trigger