הרשמה לקבלנים

5 טיפים לבחירת אינסטלטור בראשון לציון

5 טיפים לבחירת אינסטלטור בראשון לציון

ראשון נהפכה למעצמה של ממש, מגדלי דיור נבנים בה זה אחר זה, כמו גם שכונות חדשות, מה שמביא לעליה בביקוש לבעלי מקצוע שונים. ניתן לומר כי הזמנת אינסטלטור בראשון לציון הפכה לפופולרית של ממש, שהרי ישנם לא מעט בעיות באינסטלציה בקווי הבניין, אך מנגד ישנם משפרי דיור ומשפצים שאף הם זקוקים לשירותיהם של אינסטלטורים. מכיוון ששירות זה נפוץ מאוד, הבאנו בפניכם כמה טיפים נהדרים שיסייעו לכם לבחור את האינסטלטור הטוב ביותר לביצוע העבודה.

מצב חירום או לא?

חשוב להבין שיש כמה סוגים של עבודות אינסטלציה, ישנם מקרי חירום כמו פיצוץ בצנרת או סתימה רצינית בקו הביוב הראשי וכו'. מלבד זאת, ישנן עבודות פשוטות יותר כמו תיקון סיפון, פתיחת סתימה, בעיות בזרם המים וכו'. מלבד זאת, ישנן עבודות אינסטלציה המבוצעות בעת שיפוץ הבית, שהרי זוהי הזדמנות לשדרג את מערכת האינסטלציה לחדשה. בכל מקרה, יש צורך לבחון את התמחותו של אינסטלטור בראשון לציון טרם הזמנתו לביצוע העבודה.

5 טיפים לבחירת אינסטלטור בראשון לציון

אז בואו נראה על מה צריך לשים דגש בעת בחירת אינסטלטור בראשון לציון;

מקצועיות-  לא משנה אם מדובר במקרה חירום או לא, אין להתפשר על מקצועיות האינסטלטור, שהרי מדובר על עבודה מורכבת הדורשת דיוק, שימוש בחומרים איכותיים ומקצועיות בלתי מתפשרת. חשוב מאוד לבחור בבעל מקצוע המציע ניסיון וותק רב, שהרי ותק בענף האינסטלציה מעיד על מקצועיות בעל המקצוע.

זמינות מירבית וזמני עבודה – חשוב להזמין שירות מבעל מקצוע המציע זמינות גבוהה מסביב לשעון בעיקר אם מדובר במקרה חירום. מובן שבעל מקצוע לא יתחיל לתקן ולחפור בשעות הלילה כאשר מדובר על פיצוץ, אך יעניק לכם עזרה ראשונה, כלומר יעצור את נזילת המים או את הביוב העולה על גדותיו ויגיע בשעות הבוקר לטפל בשורש הבעיה. גם לוח הזמנים חשוב, במיוחד לאלה שמבצעים עבודות אינסטלציה ונמצאים בעיצומו של השיפוץ.

אזור מתן שירות של בעל המקצוע– אין טעם להזמין אינסטלטור מהצפון אם נדרש עבודה של אינסטלטור בראשון לציון, אלא אם  מדובר על עבודת אינסטלציה מורכבת מאוד וכאשר מזמינים שירות מחברה גדולה המציעה שירות גם באזור המרכז.

אחריות על העבודה המתבצעת – טרם תחילת העבודה, חשוב לוודא כי הנכם מקבלי אחריות מלאה על העבודה, במיוחד אם מדובר על עבודה מורכבת הכוללת התקנה והחלפה של צנרת או בניית תשתית חדשה. את האחריות מומלץ לקבל בכתב מנותן השירות, כך יהיה לכם למי לפנות בעת הצורך.

מחיר אטרקטיבי – את הצעת המחיר כדאי לקבל כבר בתחילת העבודה, ולוודא שהכל מצוין בחוזה, וזאת על מנת למנוע הפתעות בהמשך. מובן שיש לבצע השוואות מחיר בין נותני השירות, כדי לאמוד את העלות בין העבודה.

כדי להקל עליכם את תהליך בחירת אינסטלטור בראשון לציון, תוכלו להיכנס לאתר קבוצת המומחים, למלא את פרטי העבודה ולקבל עד 5 הצעות מחיר מאינסטלטורים ולבחור עם מי ברצונכם לעבוד.


SMS phone confirmation
הזנת קוד אימות
מערך אבטחה דו שלבי למערכת
ORDER #0 ORDER #1 ORDER #4 צריכים עזרה?
צריכים עזרה?
שלח\י הודעה
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
התקשר\י אלינו 072-390-2704
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
terms-popup-trigger