הרשמה לקבלנים

כל מה שצריך לדעת טרם תחילת עבודות שיפוצים

כל מה שצריך לדעת טרם תחילת עבודות שיפוצים

חושבים לשפץ את הבית, אך לא יודעים מאיפה להתחיל? הכנו עבורכם את כל המידע שנחוץ לדעת טרם התהליך, פשוט לגזור, לשמור וליישם!

תהליך שיפוץ הבית מלווה בלא מעט דילמות, חששות ואפילו התרגשות מסוימת לקראת התהליך. תהליך זה מלווה בשאלות רבות לגבי בחירת החומרים, בחירת סגנון העיצוב וכמובן בשאלה המרכזית – כיצד נבחר קבלן שיפוצים מומחה שילווה אותנו בצורה מקצועית לאורך כל הדרך. אז לפני שמתחילים, חשוב לדעת את הדברים הבאים:

תקצוב השיפוץ

עוד לפני שמתחילים לערוך סקרים ולקבל הצעות מחיר מקבלני שיפוצים, חשוב מאוד לתקצב את השיפוץ, על מנת שלא תחרגו מהסכום הקיים ברשותכם. התקציב יוכל לסייע לכם גם להתמודד עם בעלי המקצוע, לבחור את החומרים והאלמנטים העומדים בתקציב שלכם ובכלל להתנהל נכון לאורך כל הדרך.

טיפ קטן: חשוב לדעת שבמרבית המקרים חורגים מהתקציב, שהרי אם לדוגמה משדרגים את המטבח, סביר להניח שתחליפו גם מוצרי חשמל, ולכן כדאי להשאיר תקציב מסוים בצד שיהיה זמין לשדרוגים הקטנים.

כל מה שצריך לדעת טרם תחילת עבודות שיפוצים

העריכו את זמן השיפוץ

ברוב המקרים יהיה עליכם לפנות את הבית או להתגורר לזמן מסוים "באתר בנייה" ולכן חשוב לאמוד את לוח הזמנים לשיפוץ הבית, כך תוכלו להתכונן בהתאם לתהליך.

טיפ קטן: חשוב שתהיו אופטימיים, ולכן הוסיפו לזמן המשוער שקבע  קבלן השיפוצים עוד שבועיים, הרי התכנון לוקח זמן כמו ניקיון הבית לאחר השיפוץ, פלוס חריגות קטנות בלוח הזמנים.

תכנית השיפוץ

חשוב מאוד לא לוותר על שלב תכנון השיפוץ הכולל את מדידות הבית, יצירת פרוגרמה מסודרת הכוללת רשימה של כל הצרכים של דיירי הבית כמו פינת ישיבה מרווחת, פינת עבודה וכו'. חשוב מאוד להיעזר בשלב זה בקבלן שיפוצים או במעצב פנים כדי שיסייע לכם לתכנן את כל האלמנטים הקטנים שיעשו את ההבדל.

כל מה שצריך לדעת טרם תחילת עבודות שיפוצים

כתב כמויות

זהו מונח שחשוב להכיר עוד בתחילת הדרך והוא מכיל את כל החומרים וכמויות הנדרשות לצורך עבודת השיפוצים. לרוב, קבלן השיפוצים או מעצב הפנים יגיש לכם את כתב הכמויות בתחילת העבודה.

גולת הכותרת, בחירת קבלן שיפוצים

ניתן לומר כי זוהי המשימה המורכבת, שהרי קיימים לא מעט קבלני שיפוצים, ולכן מומלץ לבחון את מקצועיות הקבלן על ידי שימת לב לפרמטרים הבאים: רמת הגימורים, הדיוק בעבודת הריצוף, התקנות מקצועיות של אלמנטים, תשתיות מדויקות ופרמטרים נוספים כמו מקצועיות, ניסיון, צוות מקצועי, רישיונות וכו'.

כדי להקל עליכם את תהליך בחירת קבלן שיפוצים, תוכלו להיכנס לאתר קבוצת המומחים, למלא את פרטי השיפוץ ולקבל עד 5 הצעות מחיר מקבלני שיפוצים, ולבחור עם מי ברצונכם להגשים את חלום השיפוץ!


SMS phone confirmation
הזנת קוד אימות
מערך אבטחה דו שלבי למערכת
ORDER #0 ORDER #1 ORDER #4 צריכים עזרה?
צריכים עזרה?
שלח\י הודעה
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
התקשר\י אלינו 072-390-2704
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
terms-popup-trigger