הרשמה לקבלנים

כל מה שצריך לדעת על קבלן שיפוצים

כל מה שצריך לדעת על קבלן שיפוצים

בשנים האחרונות חלה מגמה עליה ברכישות דירות מיד שנייה ושיפוצן מן היסוד. כחלק ממגמה זו, אנשים רוכשים דירות במיקום הרצוי, אך הם באופן טבעי מבצעים שיפוץ יסודי לדירה בכדי להתאימה לאורח חייהם. לפני שניגשים למשימת שיפוץ הבית, חשוב מאוד לדעת עם מי יהיה עליכם לעבוד לזמן מה, כלומר מי יבצע את השיפוץ ואילו אנשי מקצוע יהיו מעורבים בתהליך. כמובן שהחברה חייבת להיות בעלת מוניטין בתחום, להחזיק ברישיונות המתאימים ולעבוד בכפוף לתקנים המחמירים הקיימים בענף הבנייה.

לרוב, אנשים שמחליטים לשפץ את הבית, הם משפצים את המרחבים הבאים; את חדר האמבטיה והשירותים, המטבח, וחדרי משפחה. כל אלה הם החלק העיקרי בחוויית המגורים, שהרי אלה יכולים לשדרג באופן משמעותי את ערך הדירה גם לאחר מכן.

מי מבצע את השיפוץ?

סיוע בשירותיו של קבלן שיפוצים הוא הבחירה הנכונה. חלקם יעדיפו לשלב גם בעלי מקצוע נוספים כמו מעצב פנים או אדריכל, במיוחד אם נדרשים שבירת קירות ותכנון מחדש של חדרים אלה. בנוסף לכך, יש צורך לבחור בחברה קבלנית שתבצע את השיפוץ עצמו על פי תכנון האדריכל או מעצב הפנים. עבודות אלה כרוכות בלא מעט אי נוחות מצד הדיירים, הן מבחינת אבק ולכלוך ובכן זמן מה שהדיירים התגוררו באתר בנייה. ולכן, ישנה חשיבות רבה לבחירת בעלי מקצוע נכונים, הן מבחינת זמן ביצוע העבודה והן מבחינת המקצועיות שלו.

כל מה שצריך לדעת על קבלן שיפוצים

על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת קבלן שיפוצים?

עבודה תחת פיקוח – בראש ובראשונה, חשוב מאוד לוודא כי קבלן השיפוצים עובד בחסות החוק, כלומר פועל תחת רישיון עסק כפי שנדרש. בנוסף, חשוב מאוד לוודא שקבלן השיפוצים מעסיק עובדים כחוק.

המלצות מלקוחות קודמים – בעת בחירת קבלן שיפוצים, חשוב מאוד לבקש המלצות מלקוחות קודמים, ואפילו לבקר בבתים בהם הקבלן ביצע עבודות כדי להתרשם מרמת העבודה שלו, החל מהגימור, שביעות רצון הכללית של הדיירים וחומרי הגלם בהם ביצע שימוש הקבלן.

כמה עובדים יגיעו במהלך העבודות – בררו אילו אנשי מקצוע עתידים להיות מעורבים בשיפוץ, כמו גם כמה עובדים יהיו נוכחים יום יום בשטח.

מה יהיו שעות העבודה – חשוב מאוד לברר מהן שעות העבודה היומיות, כך תוכלו להתארגן בהתאם ולהיעדר מהבית בעת ביצוע העבודה. כמו כן, יש לברר מהם לוחות הזמנים לסיום העבודה.

כדי להקל עליכם את תהליך בחירת קבלן שיפוצים, תוכלו להיכנס לאתר קבוצת המומחים, למלא את פרטי השיפוץ ולקבל עד 5 הצעות מחיר מקבלני שיפוצים, ולבחור עם מי ברצונכם להגשים את חלום השיפוץ!


SMS phone confirmation
הזנת קוד אימות
מערך אבטחה דו שלבי למערכת
ORDER #0 ORDER #1 ORDER #4 צריכים עזרה?
צריכים עזרה?
שלח\י הודעה
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
התקשר\י אלינו 072-390-2704
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
terms-popup-trigger