הרשמה לקבלנים

כל החידושים והטרנדים בעולם עבודות גבס

כל החידושים והטרנדים בעולם עבודות גבס

עבודות גבס הן בהחלט אחת ההמצאות הגאוניות  בעולם השיפוצים, מה שהתחיל מלוחות גבס לצורך חציית חללים הפך במהירות שיא לאפשרות דקורטיביות המאפשרת להגיע ליצירות אומנות של ממש בכל חלל הבית. על ידי עבודות גבס ניתן ליצור מגוון רב של יצירות כמו מזנונים, דלפקים, מדפים, נישות דקורטיביות ועוד מגוון רב של עבודות החוצות את הגבול בין המציאות לדמיון.

היכן ניתן לשלב עבודות גבס?

לפני שנצלול לאפשרויות הרבות המוצעות לנו על ידי עבודות גבס, נסביר כי עבודות אלה חייבות להיעשות על ידי בעלי מקצוע המומחים לעבודות גבס, ולא על ידי קבלני שיפוצים כלליים, זאת כמובן אם תרצו להגיע לרמת גימור גבוהה במיוחד, וכמובן לבצע עבודה בהתאמה אישית.

על ידי חומר הגבס ניתן ליצור עיצובים יוקרתיים ויפהפים, בכל חלקי הבית כמו בלב הבית  בסלון, במטבח, במגוון אזורים בחדרי שינה, בחדרי ילדים במסדרונות, חדרי עבודה ועוד. עיצובים אלה יכולים לכלול מגוון אלמנטים כמו נישות, הנמכות תקרה, חציית חללים, שילוב תאורה בקירות גבס ונישות, שילוב מיזוג אוויר נסתר, יצירת ויטרינות  ונראה כי הרשימה עוד ארוכה.

כל החידושים והטרנדים בעולם עבודות גבס

תכנון מקדים של עבודות גבס

כמו בכל עבודת יצירה, עבודות גבס יש לתכנן מראש על ידי אנשי מקצוע נכונים, ישנם כאלה שישלבו מעצבי פנים כדי ליצור פרוגרמות לצורך ביצוע העבודה, וחלקם יעזרו בקבלני גבס המציעים גם שירותי ייעוץ ותכנון טרם ביצוע העבודה. את עבודות הגבס חשוב לתכנן מראש כמו לתכנן היכן ימוקמו לוחות הגבס, המיקום בו נרצה להציב אותם, הזווית, העיצוב וכל שאר האלמנטים הדרושים לביצוע העבודה. רק נציין שפעמים רבות ביצירת הגבס ישלבו גופי תאורה מעיצובים, כמו גם תשתיות חשמל לצורך הסתרת הכבלים או תעלות המיזוג, ולכן ישנה חשיבות רבה לתכנון מעמיק טרם תחילת העבודה.

לסיכום, אין ספק שעבודות גבס נחשבו לטופ שבטופ בזירת העיצוב, כך שאין פלא שזה שני עשורים השימוש בגבס צובר תאוצה וניתן לראות מעצבי פנים ואדריכלים זה אחר זה המשלבים את עבודות הגבס בתכנונים שלהם.

מחפשים קבלן לעבודות גבס? הגעתם למקום הנכון! קבוצת המומחים מאשרת לכם ליהנות ממבחר קבלנים מקצועיים שנבחרו בקפידה ולקבל עד 5 הצעות מחיר מקבלני גבס. על ידי מילוי פרטי השיפוץ תוכלו לקבל את ההצעות המשתלמות ביותר ולבחור עם מי ברצונכם להגשים את חלום השיפוץ!


SMS phone confirmation
הזנת קוד אימות
מערך אבטחה דו שלבי למערכת
ORDER #0 ORDER #1 ORDER #4 צריכים עזרה?
צריכים עזרה?
שלח\י הודעה
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
התקשר\י אלינו 072-390-2704
שעות פעילות:
ימים א' - ה'
19:00 - 09:00
terms-popup-trigger